חן תיכון תדמור

חן חלקדרוב

חן חלקדרוב – פרס נער עובד מצטיין

כל שנה הנוער העובד והלומד מעניק פרס לתלמידים מצטיינים מבתי ספר מקצועיים. הפרס נקרא "נער עובד מצטיין" והשנה זכה בפרס חן חלקדרוב שמסיים השנה י"ב. חן עובד מזה שנתיים במטבח של מלון דן תל אביב היוקרתי במסגרת הלימודים המעשיים בתיכון תדמור. שף המלון בחר בו כסטאג'ר הראוי ביותר לקבל את הפרס וזה ללא ספק כבוד גדול!

כמה מילים על חן

כמה מילים על חן… חן גר בנתניה וכבר מגיל צעיר בישול היה הדבר העיקרי שעניין אותו. בכיתה ז' חן כבר ביקש מאבא לעבור ללמוד בתיכון קולינרי אבל נאלץ להמתין שלוש שנים עד כיתה י' כדי להתקבל לתיכון תדמור.

שנה הבאה הוא מתגייס לצבא ומחכה כבר לקבל תפקיד של מנהל מטבח, להתקדם ואולי לחתום קבע ולעסוק בדיוק במה שהוא אוהב מבלי להתפשר. תפקיד בצבא זה שלב ראשון, אבל השאיפות של חן מרחיקות לכת, הוא רוצה להמשיך ללמוד סוג 3 ואף להגיע אחרי לימודים בחו"ל לסוג 5-6.

חן נער מצטיין פרס הנוער העובד והלומדבתמונות בעמוד אתם יכולים לראות את צוות הצילום של הנוער העובד שהגיעו למלון דן כדי לעשות כתבה מפרגנת על חן.

ניסים חיון מצטיין קודם

חן הוא לא התלמיד הראשון של תיכון תדמור שמקבל את הפרס. קדם לו ניסים חיון שסיים בשנה שעברה לימודי י"ג וכבר במהלך לימודי התיכון פתח עסק בתחום הנקרא "עיצוב מתוק" ועוסק בעיצוב עוגות לאירועים מיוחדים.

בהצלחה בהמשך הדרך

מה שנשאר לנו זה לאחל לחן הרבה מזל טוב על הזכייה והצלחה בהמשך הדרך לאחר סיום הלימודים בתיכון תדמור.